Psychiatria dziecięca w Warszawie

Psychiatria dziecięca to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń  emocjonalnych, behawioralnych i psychicznych oraz wspiera zaburzenia rozwojowe u dzieci i młodzieży. Nasi lekarze mają wykształcenie medyczne i specjalizację w diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń psychicznych u dzieci, w tym ADHD, spektrum autyzmu, zaburzeń lękowych, depresji, zaburzeń odżywiania i zaburzeń zachowania, mutyzmu wybiórczego.

Czym zajmuje się psychiatra dziecięcy?

Psychiatra dziecięcy wykonuje kompleksowe badania, zbiera poszerzony wywiad, czasami wspiera się zespołem diagnostycznym w Kids Medic. Po dokładnej diagnozie psychiatra dziecięcy może zaproponować leczenie farmakologiczne i odpowiednią terapię. Psychiatra dziecięcy stawiając rozpoznanie oferuje dokument, na podstawie którego rodzic może starać się o kształcie specjalne lub WWR, czyli wczesne wspomaganie rozwoju w swojej placówce oświatowej.

Dlaczego warto skorzystać z usług psychiatry dziecięcego?

Diagnoza u naszego lekarza psychiatry jest diagnozą medyczną, dzięki której rodzic może starać się o odpowiednie zaplecze terapeutyczne w placówce oświatowej.

Wczesne wykrycie i wspieranie zaburzeń u dzieci może pomóc w zapobieganiu poważniejszym problemom w przyszłości, takim jak uzależnienia, zaburzenia nastroju i trudności w szkole. Skorzystanie z usług psychiatry dziecięcego może pomóc dziecku i rodzinie zrozumieć przyczyny problemów emocjonalnych i wychowawczych, a także pomóc im znaleźć odpowiednie leczenie i wsparcie. Psychiatra dziecięcy pracuje z rodzinami, aby zapewnić im wsparcie i wskazówki dotyczące opieki nad dzieckiem z zaburzeniami.

Wierzymy, że nasze Centrum terapii dla dzieci i młodzieży jest odpowiednim miejscem, aby pomóc Państwa dziecku w rozwiązywaniu problemów. Nasi psychiatrzy dziecięcy zapewnią Państwu i Państwa dziecku kompetentną, przyjazną i profesjonalną opiekę, a także indywidualnie dostosowany plan leczenia.

Umów wizytę u psychiatry dziecięcego

W Kids Medic wiemy, jak ważna jest opieka psychiatryczna dla dzieci z zaburzeniami psychicznymi. Dlatego zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy oferują szeroki zakres usług. Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby umówić się na wizytę u naszego doświadczonego psychiatry dziecięcego. Daj swojemu dziecku najlepsze rozwiązanie i pomóż mu w radzeniu sobie z trudnościami.

Gdzie możesz skorzystać z tej usługi?

Posag 7 Panien 11/u1, Ursus

Kliknij, aby przejść do lokalizacji w Mapach Google.

Hennela 10/u10, Ursus

Kliknij, aby przejść do lokalizacji w Mapach Google.

Scroll to Top