Kim jesteśmy?

Specjalizujemy się w terapii niemowląt, dzieci, młodzieży a także dorosłych.

Tworzymy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych terapeutów, pracujących cenionymi na świecie metodami terapii i diagnozy. Stale podnosimy nasze kompetencje, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach medycznych. Ściśle ze sobą współpracując, zapewniamy holistyczne i skuteczne wsparcie dla całej rodziny.

W skład naszego zespołu wchodzą fizjoterapeuci dziecięcy, fizjoterapeuci uroginekologiczni, logopedzi, neurologopedzi, pedagodzy, psycholodzy, psychoterapeuta, lekarz psychiatra dziecięcy oraz dietetyk dziecięcy. Nasze grono powiększa się w zawrotnym tempie, co sprawia, że możemy Wam pomagać jeszcze bardziej kompleksowo. Dzięki współpracy z zaufanymi lekarzami wszelkie wątpliwości natury neurologicznej lub ortopedycznej możemy szybko skonsultować.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego pacjenta, wieloletnie doświadczenie oraz zapał i pasja, z jakimi wykonujemy naszą pracę.

Posiadamy specjalizacje

Każdy z nas posiada odpowiednie kwalifikacje zawodowe, doświadczenie i chęć poszerzania kompetencji.

Uwielbiamy pomagać

Każdy pacjent jest dla nas wyzwaniem, które z chęcią podejmujemy. Doskonale rozumiemy indywidualność każdego pacjenta.

Tworzymy zdrowe środowisko

Panuje u nas miła atmosfera, która pozwoli zarówno dzieciom, jak ich opiekunom, poczuć się u nas komfortowo.

Centrum terapii dzieci i niemowląt w Warszawie
Nasza pasja

Wspomaganie rozwoju najmłodszych

Postępy w terapii naszych dzieci dają nam mnóstwo radości i satysfakcji oraz motywują nas do dalszej pracy. Jesteśmy specjalistami w tym co robimy, ponieważ wykonujemy nasze zawody z pasji. Uwielbiamy pomagać, a nasi mali pacjenci są dla nas najważniejsi. Nasz zapał przekuwamy w skuteczną pomoc, która już nie raz przyniosła niesamowite efekty w pracy z naszymi pacjentami.

Dlaczego warto wybrać Kids Medic?
Nasza filozofia

Holistyczne podejście do terapii dzieci

W Kids Medic wyznajemy podejście holistyczne. Jest to podejście kompleksowe, integrujące ze sobą cztery obszary, oparte o psychologię, fizjologię, neurologię oraz logopedię. W Kids Medic koncentrujemy się na relacji pomiędzy tymi obszarami, dążąc do osiągnięcia optymalnej relacji między umysłem, ciałem i duchem małych pacjentów. Pragniemy zapewnić zrozumienie i rozwiązać problemy istniejące u dziecka, które mogą prowadzić lub być powiązane z innymi problemami, w innych obszarach życia.

Fizjoterapia dziecięca

Wspieramy odpowiedni rozwój dzieci już od pierwszych miesięcy życia. Doskonale wiemy, jak ważny jest dobry start, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić go naszym pacjentom.

Logopedia dziecięca

Werbalizowanie własnych potrzeb to jeden z najważniejszych aspektów życia. Chcemy wspomagać prawidłowe funkcjonowanie maluchów poprzez skuteczne wspomaganie rozwoju ich mowy, słuchu i pisma.

Psychologia dziecięca

W zakresie psychologii dziecięcej oferujemy małym pacjentom opiekę i wsparcie psychologa, a także doradztwo, mające na celu osiągniecie prawidłowe radzenie sobie z psychologicznymi wyzwaniami związanymi z diagnozą lub schorzeniem.

Neurologia dziecięca

Neurologia dziecięca to specjalistyczna dziedzina medycyny zajmująca się diagnostyką i leczeniem schorzeń neurologicznych u najmłodszych. To niezwykle ważny obszar, z uwagi na to, że dolegliwości często są z nim powiązane.

Nasze gabinety

Nowoczesne centrum terapii dzieci i młodzieży

Zapraszamy do naszego nowo otwartego gabinetu (Warszawa, Ursus), w którym prowadzimy kompleksowe zajęcia z zakresu: fizjoterapii dziecięcej, logopedii, rehabilitacji dziecięcej oraz psychologii.

Nasze referencje

Opinie naszych pacjentów

Scroll to Top