Nasi psycholodzy zapewniają profesjonalne wsparcie, dostosowane do indywidualnych potrzeb małego pacjenta. Specjaliści z zakresu psychologii dziecięcej w Kids Medic sprawdzą się w terapii zaburzeń lękowych, zaburzeń odżywiania, zaburzeń rozwoju (autyzm, zespół Aspergera), uzależnień, depresji.
Psychologowie dziecięcy z Kids Medic pomagają dzieciom uporać się z trudnościami emocjonalnymi po przebytych przykrych doświadczeniach np. śmierć bliskiej osoby, rozwód rodziców i inne, traumatyczne wydarzenia.

Wsparcie z zakresu psychologii dziecięcej opieramy o skuteczne interwencje terapeutyczne i opiekę skoncentrowaną na pacjencie. Regularne konsultacje z rodzicem dziecka mają na celu skoncentrowanie działań, aby dziecko otrzymało jak najszybszą i jak najskuteczniejszą pomoc. Nasi psycholodzy pomagają również zdobywać dzieciom nowe umiejętności społeczne a rodzicom dają odpowiednią wiedzę jak szybko wyłapywać niepokojące symptomy.

Psycholog dla dziecka w Warszawie

Nasze usługi z zakresu psychologii dziecięcej mają na celu promowanie wysokiej jakości życia dzieci z chorobami oraz wsparcie dla ich rodzin. Zajmujemy się specjalistyczną diagnozą i opracowywaniem interwencji psychologicznej u dzieci z różnymi problemami o podłożu psychicznym.

Nasze działania z zakresu psychologii dziecięcej skierowane jest do najmłodszych pacjentów oraz ich rodzin. Dzięki kompleksowemu podejściu pomagamy pacjentom radzić sobie z chorobami przewlekłymi oraz promujemy lepszą jakość życia.

Przewiń do góry