Izabela Przygoda

Jestem absolwentką studiów magisterskich Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Aktualnie specjalizuję się w fizjoterapii dziecięcej oraz terapii Integracji Sensorycznej. W swojej pracy dużą uwagę przywiązuję do diagnostyki i wywiadu oraz holistycznie podchodzę do problemów małego pacjenta. Podczas terapii słucham, poszukuję, wnikam i analizuję. Łączę wiele technik i metod terapeutycznych, by jak najskuteczniej i kompleksowo pomagać swoim podopiecznym. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji, a uśmiechy i radość moich pacjentów jest dla mnie bezcenna.

Ewelina Romanowska

Jestem pedagogiem specjalnym, nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej, terapeutą pedagogicznym oraz pedagogiem wczesnego wspomagania rozwoju małego dziecka.

Anna Pyszniak

Anna Pyszniak

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Z zawodu i pasji zajmuję się kompleksową fizjoterapią kobiet na wszystkich etapach ich życia.
Specjalizuję się w terapii dna miednicy, rozejściu mięśnia prostego brzucha, bliznach po cc, przygotowaniu kobiet do porodu oraz zwiększaniu komfortu życia kobiet w okresie okołoporodowym.

Katarzyna Ring-Andrzejczuk

Jestem dyplomowaną dietetyczką, diet coachem, edukatorką żywieniową i wykładowcą akademickim. Jestem również mamą Tosi i Ali i żoną Łukasza. Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie (dziś WUM), a także SGGW w Warszawie.

Przewiń do góry